Agilní vývoj

Agilní vývoj je způsob práce na tvorbě softwaru. Jedná se o modernější a hlavně flexibilnější cestu, jak vytvářet aplikace a systémy. Narozdíl od tradičních způsobů vývoje se předpokládají časté změny zadání v průběhu tvorby. Komunikace mezi objednatelem a zhotovitelem je velmi intenzivní a změny mohou být realizovány velmi rychle bez nutnosti složitě měnit smlouvy. Agilní vývoj je metodika, která zdůrazňuje pružnost a adaptabilitu. Týmy pracují na krátkých iteracích, spolupracují s klientem a mění svůj přístup podle aktuálních potřeb. Cílem je rychlá odezva na změny a dodání funkčního produktu. Agilní vývoj je pouze určitá metodologie, konkrétní implementací je pak například Scrum.

S volbou metodiky vývoje souvisí také smlouva. Raději než smlouva o dílo se v případě agilního vývoje hodí spíše nějaká forma smlouvy o vývoji software.

Agilní vývoj je nejčastější způsob práce, kterému se v Sentiscrape věnujeme. Umožňuje totiž dodávat klientovi výsledky co nejrychleji a pružně reagovat na změny zadání.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon