In-house vývoj

In-house vývoj znamená vytváření softwaru interně ve společnosti, místo toho, aby jej delegovala na externí dodavatele. Tato metoda umožňuje společnostem větší kontrolu nad vývojem, přizpůsobení software specifickým potřebám a snížení závislosti na externích dodavatelích. Nevýhodou však může být nutnost budování vlastního týmu programátorů a někdy také menší efektivita vývoje.

Alternativou je pak outsourcing a zakázkový vývoj software. Ten zajistí software house, který obvykle disponuje potřebnými specialisty a dokáže zaštítit vývoj aplikace od samého začátku až po její provoz.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon