Zakázkový vývoj

Zakázkový vývoj označuje přístup k vytváření softwaru, který je plně přizpůsoben potřebám konkrétního zákazníka. Vývojáři pracují na základě specifických požadavků klienta, aby vytvořili jedinečné řešení.

Vývojářem programu je pak nejčastěji firma disponujícími potřebnými znalostmi a dovednostmi (software house). Výstupem zakázkového vývoje může být vývoj určité funkce, nebo klidně i celého firemního systému, jako je ERP, dispečinkový systém nebo B2B platforma.

Zakázkový vývoj může probíhat buď prostřednictvím smlouvy o dílo, nebo v případě agilního vývoje prostřednictvím smlouvy o vývoji software.

V Sentiscrape se věnujeme zakázkovému vývoji na míru nejrůznějších webových, desktopových i mobilních aplikací. Rádi pomáháme například s digitalizací určitého procesu, díky které pak společnost ušetří podstatné náklady.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon