CI/CD

Jedná se o složeninu dvou výrazů - kontinuální integrace (CI) a kontinuální dodávání (CD). Jde o metodologii v softwarovém vývoji, která se zabývá pravidelným integrováním kódu a průběžným nasazováním nových verzí do produkčního prostředí. Umožňuje tedy rychlejší vývoj, testování a nasazování aplikací.

Pro klienta je proces CI/CD spíše skrytý, nicméně jeho kvalitní nastavení u dodavatele, je pro něj naprosto zásadní. Při špatném nastavení může docházet k chybám a zbytečným prodlevám při vydávání nových verzí aplikace.

Ve vývoji námi vytvářených softwarových produktů má CI/CD své stálé místo. Umožňuje nám rychle dodávat nové funkce klientům a zajistit udržitelnost vývoje i v širším týmu.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon