JavaScript

JavaScript je skriptovací programovací jazyk, původně navržený pro webové stránky s cílem přidat interaktivitu a dynamiku. Běží přímo v prohlížeči a umožňuje manipulaci s obsahem stránky, interakci s uživatelem a komunikaci s webovým serverem. Je klíčovým jazykem pro vývoj frontendových částí moderních webových aplikací.

Pro vývoj webových aplikací pro naše klienty používáme JavaScript nejčastěji v kombinaci s knihovnou React nebo frameworkem Next.js. Za zmínku stojí také jazyk TypeScript, který JavaScript rozšiřuje o další užitečné funkce.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon