React

React je open-source JavaScript knihovna pro tvorbu uživatelských rozhraní. Je vytvořená společností Facebook a umožňuje efektivní vytváření interaktivních a dynamických webových stránek. React používá tzv. komponenty, což jsou znovupoužitelné kódy, což usnadňuje správu a údržbu projektů. V současné době se jedná o jednu z nejrozšířenějších knihoven pro webový vývoj.

Velká výhoda Reactu je také jeho podobnost s React Native, který se používá pro vývoj mobilních aplikací. Díky velké podpoře společnosti Meta jej lze považovat za technologii, na které je množné bez obav stavět i velké aplikace.

V Sentiscrape proto pro vývoj webových i mobilních aplikací React i React Native využíváme velmi často.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon