Open source

Open source je softwarový projekt nebo produkt, jehož zdrojový kód je veřejně dostupný a může být svobodně používán, modifikován a distribuován. Tato filozofie podporuje spolupráci a sdílení mezi vývojáři a přispívá k inovacím v softwarovém průmyslu.

Při zakázkovém vývoji softwaru se s open source setkáváme především v souvislosti s programátorskými knihovnami. Většina těchto knihoven mívá volné licence jako je Apache License nebo MIT License. Některé jsou však mnohem restriktivnější a jejich použití může vyústit až v to, že se celý na zakázku vytvořený systém stane open source softwarem.

V případě zakázkového vývoje IS pro klienty proto rádi použití konkrétních open source knihoven zkonzultujeme. Rádi také přijdeme s návrhem open soudce alternativ, které do nově vyvíjeného softwaru dokáží přinést cenné funkce s minimálními náklady.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon