Deployment

Deployment je proces nasazení softwarového produktu do provozního prostředí. Tento proces zahrnuje přenos kódu, konfigurace a dalších potřebných prvků do testovacího nebo produkčního prostředí, čímž se uživatelům umožní využívat nové funkce. Deployment je obvykle výsledkem procesu CI/CD.

Pokud vyvíjíme pro naše klienty nový systém na míru, obvykle jej v prvních fázích nasazujeme do našeho prostředí, kde jej klient může testovat. Pak už je jen na něm, zda se rozhodne nový systém provozovat na vlastním serveru, nebo využije třeba možností cloud computingu. I s tím jsme schopni pomoci.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon