AWS (Amazon Web Services)

V souvislosti s uváděním aplikací do produkčního prostředí stojíme často před otázkou, kde novou aplikaci provozovat. Nabízí se množství variant od vlastního serveru, VPS nebo provozování v cloudu. Právě poslední variantu umožňuje například služba AWS (Amazon Web Services).

Jde o cloudovou platformu poskytovanou společností Amazon. Nabízí sadu služeb, které umožňují vývojářům a firmám vytvářet, testovat a nasazovat své aplikace v cloudu. Poskytuje nástroje pro databáze, analýzu dat a další. Výhodou AWS je také škálovatelnost, díky které lze přizpůsobit kapacitu aplikací v závislosti na aktuální zátěži.

V Sentiscrape AWS často využíváme na bezpečné ukládání dat nejrůznějších aplikací (Amazon S3).

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon