NLP (zpracování přirozeného jazyka)

Natural Language Processing je odvětvím umělé inteligence, které se zabývá interakcí mezi počítači a lidským jazykem. NLP umožňuje počítačům rozumět, interpretovat a reagovat na lidský jazyk. Techniky NLP je možné použít pro nepřeberné množství úkolů. Lze jej využít pro automatickou analýzu dokumentů, jejich třídění, analýzu článků nebo uživatelských recenzí. Je možné zjistit sentiment textů a rozhodnout, zda jsou pozitivní či negativní. NLP má využití i v chatbotech, překladačích při scrapingu a podobně.

Přístupů k NLP je mnoho, lze využít statistické metody či pokročilé neuronové sítě. Vše závisí na konkrétním use casu a požadavcích klienta. Automatické zpracování textu zahrnuje i řadu velmi specifických technik, jako je stemmatizace, lemmatizace, named entity recognition apod.

V Sentiscrape máme zkušenosti s vývojem NLP funkcí například pro analýzu uživatelských recenzí či pro detekci nelegálního obsahu.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon