Software House

Vývoj software je vzrušující, ale také namáhavá a odborně náročná činnost. Pokud ve firmě padne rozhodnutí na potřebu vývoje nového systému či aplikace na míru, zhotovitelem je nejčastěji software house.

Jedná se o specializovanou firmu nebo agenturu zaměřenou na vývoj software. Poskytuje služby od návrhu a analýzy až po implementaci a údržbu softwarových produktů. Využití služeb software house je praktickým využitím outsourcingu. Firmy věnující se vývoji na zakázku obvykle disponují potřebnými profesionály a jsou schopny dodávat řešení na klíč kvalitněji, rychleji a levněji, než v případě in-house vývoje.

U nás v Sentiscrape můžeme zajistit vývoj nejrůznějších typů IT produktů, jako jsou webové aplikace, podnikové systémy a mnoho dalšího.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon