Outsourcing IT

Outsourcing IT se týká přesunu části nebo všech IT služeb organizace na externí poskytovatele. To může zahrnovat vývoj software, správu sítě, podporu uživatelů a další. Outsourcing IT může přinést úspory nákladů a umožnit zaměřit se na hlavní obchodní aktivity. Pro vývoj nových aplikací je možné využít specializovaných firem, které se zabývají zakázkovým vývojem - tzv. software house. Opakem pak může být in-house vývoj, který je však často nákladnější.

V Sentiscrape jsem schopni řadu IT potřeb pro naše klienty zajistit. Od vývoje nových aplikací až po jejich provoz.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon