Responzivita

Responzivita v kontextu webového designu se týká schopnosti webové stránky nebo aplikace přizpůsobit se různým zařízením a obrazovkám. Responzivní design zajišťuje optimální zobrazení obsahu na mobilních zařízeních, tabletech i velkých monitorech.

Vzhledem k tomu, jak v posledních letech narostlo množství velikostí obrazovek, stala se potřeba responzivity téměř nespostradatelnou součástí některých typů aplikací. Zejména v případě e-commerce nebo B2C platforem bývá naprosto zásadní.

V některých případech se dokonce může upřednostnit fungování stránky na mobilech před klasickými displeji. Tomuto přístupu se pak říká mobile-first-design.

V Sentiscrape naše webové aplikace obvykle stavíme od začátku tak, aby byly pohodlně použitelné na co nejvíce typech zařízení.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon