UI (User Interface)

User Interface, neboli uživatelské rozhraní, označuje část aplikace, kterou uživatel vidí a se kterou interaguje. UI zahrnuje grafické prvky, ovládací prvky a celkový design, který ovlivňuje uživatelskou zkušenost a pohodlí při používání software.

Jednoduchost a srozumitelnost námi vyvinutých systémů je jednou z věcí, kterou naši klienti oceňují na první pohled. Vždy dbáme na co nejintuitivnější rozložení všech prvků a responzivitu. Snažíme se, aby nový systém uživatelům co nejvíce usnadnil a zefektivnil práci.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon