NoSQL databáze

NoSQL databáze jsou typ databází, které se odlišují od tradičních relačních databází. Tyto systémy umožňují ukládání a manipulaci s nestrukturovanými nebo polostrukturovanými daty a mohou být výkonnější při zpracování velkého objemu dat.

S neustále rostoucím objemem nestrukturovaných dat roste v poslední době i význam NoSQL databází. Ještě rozšířenějším typem databází však stále zůstávají klasické relační databáze.

Při výběru vhodné databáze vždy bereme v potaz konkrétní požadavky klienta. V případě velkých systémů pracujících většinou se strukturovanými daty, jako jsou například podnikové IS, používáme obvykle SQL databáze (například MySQL). V případě nástrojů na scraping či práci s různorodými dokumenty s odlišnou strukturou však saháme i po NoSQL databázích jako je MongoDB.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon