CRM

CRM systémy ukládají informace o zákaznících, historii interakcí a podporují lepší porozumění a péči o zákazníky. Je možné v nich evidovat například zákaznické preference, obraty za dosavadní nákupy a podobně.

Na trhu existuje mnoho hotových produktů, které je možné upravit podle přání zákazníka. Některé však mohou být zbytečně složité či naopak neobsahovat veškeré funkce, které klient vyžaduje. Ke slovu proto může přijít i zakázkový vývoj CRM systému na míru.

V Sentiscrape máme zkušenosti s vývojem nejrůznějších firemních systémů a v případě zájmu jsme schopni vytvořit i CRM systém přesně podle přání zákazníka.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon