Framework

Framework je určitý obecný rámec pro vývoj softwaru. Jedná se o ucelenou sadu programátorských knihoven, která usnadňuje vývojářům práci. Frameworky jsou velmi často open-source a nabízí předem definované funkcionality a pravidla pro vytváření aplikací.

Při výběru frameworku je důležité zvážit jeho použitelnost i do budoucna, protože je velmi težké jej v existující aplikaci nahradit. Z tohoto důvodu je dobré vybírat osvědčené frameworky s delší historií. Pro vývoj backendu mezi ně patří například Spring a Nette. Pro vývoj frontendu pak React nebo Next.js.

Vývoj aplikací na určitých frameworcích má mnoho výhod jako je zvýšení bezpečnosti a také zrychlení vývoje. Vývoj aplikace bez frameworku se může v dlouhodobé perspektivě stát běžně 2 - 3 nákladnější než s ním.

V Sentiscrape pracujeme i na vývoji vlastního frameworku pro webové aplikace, díky kterému nemusíme vytvářet systémy vždy „od nuly“, ale využít již hotových částí kódu. Díky tomu ušetříme klientům podstatnou část rozpočtu.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon