Knihovna

Knihovna v kontextu vývoje software je soubor předem napsaného kódu nebo funkcí, které programátor může využít ve svém projektu. Knihovny umožňují opakované použití kódu a zjednodušují vývoj tím, že poskytují předem vytvořené nástroje a funkcionality.

Použití programátorských knihoven je standardní součástí moderního vývoje. Jejich použití při vývoj velkých systémů běžně ušetří stovky hodin času. Je však třeba dbát na jejich aktuálnost, bezpečnost a také licenci. Zatímco většina knihoven funguje ve velmi benevolentním open-source módu, některé mohou mít mnohem komplikovanější licence. Použití takové knihovny pak může snadno vést k závažným právním problémům.

Větší ucelené množství programátorských knihoven lze považovat za framework (např. Spring, Next.js a jiné).

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon