UX (User Experience)

User Experience, neboli uživatelská zkušenost, se týká celkového dojmu, který má uživatel při interakci s daným produktem nebo službou. UX zahrnuje aspekty jako uspořádání prvků, intuitivnost, přívětivost a celkový pocit spokojenosti uživatele během používání aplikace.

V Sentiscrape při vývoji software pro naše zákazníky dbáme na UX u všech typů aplikací. Velký význam má zejména při vývoji e-commerce nástrojů nebo mobilních aplikací. Vždy se snažíme, aby měl uživatel při jejich používání co nejlepší zážitek a zamiloval si je.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon