Java

Java je objektově orientovaný programovací jazyk vhodný zejména pro vývoj backendu. Je známý pro svou nezávislost na platformě, což znamená, že kód napsaný v Javě může běžet na různých zařízeních (Windows, MacOS, Linux server) bez nutnosti přepsání kódu.

Java se často používá pro vývoj robustních a spolehlivých softwarových aplikací - od mobilních aplikací až po velké podnikové systémy. Díky dlouhé historii tohoto jazyka, jeho neustálému rozvoji a spolehlivosti na něm běží i ty nejkomplikovanější systémy dneška (bankovní systémy, systémy pro velké korporace apod.). Stejně jako u jiných programovacích jazyků, i v případě Javy se doporučuje používání frameworků pro zajištění bezpečnosti a efektivního vývoje. V případě Javy je jedním z nejrozšířenějších frameworků Spring, který se používá především k vývoji webových aplikací.

V Sentiscrape je vývoj v Javě jednou z našich největších specializací.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon