Programování

Programování je činnost spočívající ve vytváření instrukcí ve formě zdrojového kódu. Tyto instrukce pak dohromady tvoří určitý software nebo aplikaci. Pro vývoj aplikací se používají různé programovací jazyky. Mezi nejpopulárnější pak patří Java, PHP, JavaScript a další.

Programování souvisí s řadou dalších disciplín a technologií, jako je refactoring, asynchronní programování a další. Obecně vzato je programování jednou z činností, která spadá do širší oblasti vývoje software.

V Sentiscrape jsme schopni na míru naprogramovat téměř jakýkoli druh software. Může se jednat například o webové, desktopové nebo mobilní aplikace.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon