Nativní aplikace

Nativní aplikace je software, který byl vyvinut pro specifický operační systém nebo platformu, jako například iOS nebo Android. Tyto aplikace jsou optimalizovány pro daný operační systém, což vede k lepší výkonu a užší integraci s funkcemi zařízení. S nativními aplikace mi se často setkáme v kontextu vývoje mobilních aplikací.

Nativní aplikace mají sice několik výhod (výkon apod.), zároveň je zde však nutnost programovat dvě oddělené verze aplikace (jednu pro iOS a druhou pro Android). To může být náročné a proto je zde i alternativa v podobě hybridních aplikací.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon