Vývojář

Vývojář je IT profesionál specializovaný na tvorbu software. V rámci zakázkového vývoje jde o klíčového hráče, který převádí požadavky klienta do podoby konkrétní aplikace. Vývojáři mohou mít různé specializace - například na frontend, backend nebo třeba mobilní vývoj.

V této souvislosti se nabízí také srovnání s pojmem „programátor“. Do jisté míry se jedná o synonyma, přesto lze některé odlišnosti nalézt. Zatímco programátor je specialista na určité technologie (Java, JavaScript, PHP, React…), který plní zadané úkoly, působnost vývojáře může být o něco širší. Vedle klasického programování by měl intenzivně přemýšlet nad návrhem softwaru jako celku a měl by takříkajíc „vidět za dva rohy“. Měl by průběžně předvídat, jakým směrem se bude vývoj daného produktu ubírat a přizpůsobovat tomu i návrh a architekturu aplikace. Měl by být také více ve spojení s klientem a spíše než na konkrétní technikálie myslet primárně na potřeby zákazníka a hledat cesty, jak jim co nejlépe vyhovět.

V Sentiscrape disponujeme jak kvalitními programátory, tak vývojáři schopnými vytvořit nový systém či aplikaci na míru.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon