Databáze

Databáze bývají klíčovou součástí většiny softwarových produktů. Jedná se o určitou sbírku dat, umožňující jejich ukládání a vyhledávání. Bývá zde uložena většina informací, kterou daná aplikace potřebuje ke svému fungování, jako jsou údaje o uživatelích systému a podobně. Právě pro efektivní komunikaci výsledné aplikace s databází se velmi často používá objektově relační mapování (ORM).

Existuje několik typů databází, jako jsou relační databáze nebo NoSQL databáze. Každá z nich má své vlastní i výhody a výběr vždy závisí na konkrétním projekty. Při vývoji software je důležité pečlivě vybrat typ databáze a navrhnout její strukturu tak, aby co nejlépe odpovídala požadavkům a potřebám klienta. Nevhodná volba databáze či její struktury může do budoucna snadno vytvořit řadu problémů znesnadnit tak další rozvoj a údržbu aplikace.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon