Backend

Backend představuje část softwarového systému, která není přímo viditelná pro uživatele. Zabývá se zpracováním dat a interakcí s databází. Jedná se o určitý „mozek systému“, kde se nachází veškerá logika.

Backend obvykle komunikuje s frontedem, což je druhá část aplikace. Ta poskytuje uživatelské rozhraní (GUI) koncovým uživatelům. Komunikace mezi backendem a frontendem probíhá například prostřednictvím API. Pro vývoj backendu se obvykle používají technologie jako je Java (v kombinaci s frameworkem Spring), nebo PHP (v kombinaci s frameworkem Nette).

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon