GUI (grafické uživatelské rozhraní)

GUI je vizuální část softwarové aplikace, která umožňuje uživatelům interagovat s programem prostřednictvím grafických prvků, jako jsou tlačítka, okna nebo formuláře. Mělo by poskytovat intuitivní a přátelské prostředí pro uživatele.

Před kódováním konkrétní podoby UI, se používají i různé konceptuální návrhy budoucí podoby aplikace, jako jsou wireframy nebo mockupy. Pokud se má jednat o aplikaci použitelnou na více velikostech displejů, nesmí se zapomenout ani na responzivitu.

Podle zadání klienta vždy vybíráme nejlepší frontendové technologie, pro vytvoření co nejlepšího uživatelského rozhraní. Pokud se jedná o webovou aplikaci, používáme nejčastěji HTML, CSS, React nebo Nette. V případě desktopových aplikací pak JavaFX.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon