Wireframe

Jedním z prvních kroků návrhu GUI nové aplikace je tvorba wireframů. Vzhledem k tomu, že kódování funkčního rozhraní je časově náročné, je lepší jej nejdříve ověřit na zjednodušeném návrhu. K tomu slouží právě wireframy.

Jde o jednoduchou grafickou reprezentaci struktury a rozvržení webové stránky nebo aplikace. Má nejčastěji podobu drátěného modelu obsahujícího základní prvky, jako jsou bloky textu, obrázky a ovládací prvky.

Wireframe slouží k vizualizaci a diskusi nad návrhem uživatelského rozhraní. Tento nástroj pomáhá designérům, vývojářům a zákazníkům lépe porozumět struktuře budoucí webové stránky nebo aplikace a umožňuje identifikovat potřebné úpravy a vylepšení. Dalším krokem pak může být tvorba mockupu, který drátěný model více přiblíží finální vizuální podobě.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon