React Native

React Native je open-source framework pro vývoj mobilních aplikací. Jeho výhodou je možnost psát jeden kód v jazyce JavaScript a z něj automaticky vytvářet nativní mobilní aplikace pro platformy iOS a Android. Jedná se tedy o určitou formu hybridního vývoje, která může být pro klienta velmi efektivní a příznivě se odrazí na ceně.

V Sentiscrape se vývoji v React Native rádi věnujeme právě pro možnost rychlého vývoje mobilní aplikace pro obě platformy bez zbytečného zdvojení práce. Výhodou je také určitá podobnost s knihovnou React, kterou často používáme pro vývoj webových aplikací.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon