Údržba software

Vývojem softwaru práce ve většině případů nekončí. Informační systémy jsou totiž něco jako živý organismus a bez pravidelných aktualizací a rozvoje mohou snadno ztratit svoji funkčnost. Ke slovu proto přichází údržba software. Ta zahrnuje veškeré aktivity, které jsou prováděny po dokončení vývoje software, aby se zajistila jeho stabilita, bezpečnost a aktuálnost. Údržba zahrnuje také opravy chyb, které se v průběhu času ukáží, aktualizace knihoven třetích stran, odstranění nepotřebných souborů apod.

Pro zajištění kvality software i v průběhu provozu je proto vhodné uzavřít servisní smlouvu v kombinaci s SLA. To vše může pomoci v tom, že se na svůj informační systém budete moci spolehnout i do budoucna.

U naprosté většiny projektů, které jsme pro klienty zatím vytvořili, proto provádíme i pravidelnou údržbu.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon