Autorizace

Jednou ze součástí informační bezpečnosti je autorizace. Po tom, co se určitý uživatel přihlásil do systému (autentizace), je potřeba zabezpečit, aby měl přístup pouze k určitým funkcím programu. Autorizace tedy zajišťuje, že uživatelé mohou provádět pouze ty činnosti, ke kterým jsou oprávněni.

Ve většině systémů proto pracujeme s určitou hierarchií rolí a souvisejících práv. Administrátoři mohou například používat a editovat všechna data v aplikaci, zatímco řadoví uživatelé si mohou data pouze zobrazovat.

Autorizace je nedílnou součástí většiny aplikací. Velmi rozsáhlá pravidla autorizace se obvykle vyskytují například u ERP systémů, B2B platforem nebo B2C platforem.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon