Mockup

Mockup je určitý vizuální náčrt designu, který slouží k představě o vzhledu a uspořádání prvků v softwarové aplikaci. Mockupy pomáhají týmům lépe sdílet nápady během vývoje a jsou využívány při prezentacích a diskusích s klienty. Jedná se o určitý předobraz budoucího GUI aplikace.

Na rozdíl od wireframu (ze kterého mockup obvykle vychází) jde o podobu, která má konkrétnější grafické zpracování. Nejde tedy jen o drátěný model, ale pracujeme zde i s barvami, fonty, styly apod. Z mockupu tak získáme konkrétní představu o tom, jak bude nová (například mobilní) aplikace vypadat a jak bude na uživatele působit.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon