Machine learning (strojové učení)

Machine Learning je oblast umělé inteligence, která se zabývá vývojem algoritmů a modelů, které umožňují počítačům sami se učit a zdokonalovat své chování. Strojové učení se používá pro analýzu dat, rozpoznávání vzorů a automatické rozhodování v různých odvětvích, od detekce nejrůznějších trendů, predikce, nebo personalizovaná doporučení. Prvky strojového učení dokážeme zahrnout i do nejrůznějších systémů vyvíjených na míru (např. software pro průmysl, stavebnictví nebo logistiku). Díky tomu se může daný systém sám zlepšovat a optimalizovat.

V Sentiscrape strojové učení využíváme například v souvislosti s automatickou analýzou textu (NLP). Díky ní jsme schopni vytvořit aplikace na hromadnou analýzu tisíců stránek textu, pochopení jejich významu, roztřídění apod.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon