AI (Umělá Inteligence)

Umělá inteligence je obor, zabývající se vytvářením systémů, které napodobují lidskou inteligenci. To může zahrnovat učení, rozpoznávání vzorů nebo třeba autonomní rozhodování. V softwarovém vývoji se využívá pro vytváření chytřejších a efektivnějších aplikací a systémů.

Pojem AI je spíše obecným výrazem, který zahrnuje mnoho podkategorií. Jednou z nich může být například strojové učení. Prvky AI lze zařadit i do systémů a aplikací, které na první pohled nejsou s tímto oborem výrazněji spjaty. Přesto však může být schopnost systému se sám učit a zdokonalovat zlomovou výhodou.

V Sentiscrape vyvíjíme prvky umělé inteligence které slouží například k automatizovanému zpracování textu (NLP), nebo k různým dílčím optimalizacím.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon