SaaS (Software as a Service)

Software as a Service (SaaS) je licenční model, kde je softwarová aplikace poskytována jako služba přes internet. Využívá se zde forma předplatného v kombinaci s určitým odstupňováním variant tarifu dle požadovaných funkcí. Jedná se o model který je stále častější a oblíbenější, protože nabízí větší flexibilitu, než jednorázový nákup určitého programu. SaaS aplikace mohou mít formu webových, desktopových i mobilních aplikací.

Pokud má klient zájem o vývoj vlastního SaaS řešení, které bude sám provozovat a které mu bude generovat pravidelný příjem, jsme schopni mu takový program vytvořit. V Sentiscrape máme zkušenosti v vývojem SaaS pro B2B i B2C.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon