Business Process Automation (Automatizace obchodní procesů)

Automatizace procesů se zaměřuje na nahrazení manuálních úkonů automatizovanými systémy a technologiemi. Cílem je zvýšit efektivitu, snížit chybovost a urychlit tok pracovních postupů v organizaci. Jednou z možností, jak toho docílit je provést analýzu stávajícího procesu a vytvořit IT nástroj, který jej dovede zefektivnit. Konkrétní podoba tohoto nástroje může být různá, obvykle se však jedná o webovou nebo desktopovou aplikaci.

Digitalizace a zefektivnění určitého procesu ve firmě je jedním z nejčastějších zadání, které v Sentiscrape od našich klientů dostáváme. Velmi často se pak stává, že i investice v řádu desítek tisíc do digitalizace procesu dovede v dlouhodobém horizontu přinést řádově vyšší částky na úspoře nákladů.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon