API

Propojení různých systémů dohromady je dnes neodmyslitelnou součástí většiny druhů softwaru. Tato komunikace probíhá nejčastěji pomocí API, které poskytuje sadu pravidel a nástrojů pro výměnu informací mezi aplikacemi. Komunikace může probíhat nejrůznějšími způsoby, jedním z nejčastějších je použití architektury REST. Jednotlivé systémy si pak mezi sebou posílají dokumenty, například v JSON, nebo XML formátu.

V Sentiscrape pro klienty běžně integrujeme systémy s různorodými aplikacemi třetích stran, jako jsou platební brány, účetní systémy a mnohé další.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon