ROI software

Jednou z nejzásadnějších věcí při rozhodování o vývoji software, kterou klienti zvažují, je tzv. return on investment (ROI). Jedná se o indikátor zhodnocení investice do, například, softwarového projektu. Měří, jak efektivně bude software generovat hodnotu pro organizaci vzhledem k nákladům na jeho vývoj, implementaci a údržbu.

V překladu to znamená, že se zváží aktuální náklady plynoucí z neefektivity určitého procesu a porovnají se s náklady na vývoj nového softwarového nástroje, který původní proces zautomatizuje.

Přestože může být vývoj SW někdy velmi nákladný, v naprosté většině případů se náklady do tohoto typu digitalizace mnohonásobně vrátí. Zároveň poskytnou novou konkurenční výhodu a firma se může zaměřit pouze na produktivní činnosti související s hlavním oborem podnikání.

V případě zájmu rádi zdarma poskytneme konzultaci, kde společně zvážíme, zda se vývoj nového softwarového produktu může vyplatit, či zda neexistují jiné, efektivnější, cesty.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon