Dokumentace

Dokumentace software obsahuje informace o návrhu, implementaci a používání softwaru. Existuje mnoho typů dokumentace a záleží na klientovi, jaké typy po zhotoviteli software vyžaduje. V případě, že klient potřebuje seznámit uživatele s obsluhou systému, může vyžadovat uživatelskou dokumentaci. Pokud chce mít jistotu určité kontinuity, může požadovat dokumentaci, která obsahující například instrukce k nasazení systému, zálohování, restartu a podobně. Existuje také technická dokumentace, kde jsou zdokumentovány jednotlivé části kódu. Tato dokumentace usnadňuje spolupráci mezi vývojovými týmy a udržuje přehled o kódu.

Vytváření dokumentace však může být velmi časově náročné a v krajních případech může zabrat i 20 - 30 % z celkové doby vývoje. Je proto potřeba velmi zvážit, jaký typ dokumentace je potřeba a v jaké podrobnosti.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon