Uživatelské testování

Testování software má mnoho úrovní. Jednou z těch posledních je uživatelské testování. Jde o klíčový prvek zejména u systémů, kde je důležitá interakce s koncovými uživateli (například podnikové systémy, B2C platformy nebo dispečinkové systémy).

Uživatelské tetování se zaměřuje na zhodnocení toho, jak uživatelé interagují s aplikací. Během tohoto procesu jsou reální uživatelé požádáni, aby prováděli určité úkoly v softwaru nebo webové aplikaci. Cílem je identifikovat potenciální problémy v uživatelském rozhraní, chování aplikace a zjištění, zda je uživatelská zkušenost optimální.

Zpětná vazba od uživatelů pomáhá vývojářům vylepšit design a funkce produktu, což následně přispívá k lepší adopci ze strany uživatelů. Narozdíl od např. unit testování toto testování neprováději programátoři, ale přímo uživatelé nového systému.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon