PHP

PHP je skriptovací programovací jazyk, primárně určený pro vývoj webových aplikací. Jedná se o open-source jazyk, který běží na straně serveru a je používán pro vytváření webových stránek. PHP nabízí výraznou flexibilitu a integraci s různými databázovými systémy.

Vzhledem k tomu, že se jedná o technologii s rozsáhlou historií, jedná se v některých případech o vhodnou volbu pro vývoj nového produktu. Pro dosažení větší bezpečnosti a efektivity se častou používá v kombinaci s frameworky pro vývoj webových aplikací. Jedním z nich je například Nette, které umožňuje vývoj jak backendové tak frontendové části aplikace.

Potřebujete konzultaci zdarma?
Máte nápad, který chcete zrealizovat?
Chci konzultaci zdarma
Další pojmy
Desktopové aplikace

Desktopové aplikace

Vytvoříme na klíč aplikaci pro Windows i Mac. Může jít například o interní firemní systém či software pro vylepšení konkrétního procesu. Postaráme se o vše od návrhu designu až po testování.

Webové aplikace

Webové aplikace

Připravíme moderní webovou aplikaci, kterou si zamilujete. Používáme nejmodernější technologie, které zaručí, že vaše nová aplikace bude dobře použitelná i v dalších letech.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro Android i iOS. Postaráme se o vývoj moderní a intuitivní aplikace nabízející unikátní uživatelský zážitek. Vy tak získáte nové možnosti interakce se svými zákazníky.

Popište, co potřebujete a my se vám ozveme s nabídkou

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Hledáte něco jiného?
JAK / MŮŽEME POMOCI?
Jakou aplikaci plánujete vyvinout?
Desktopová aplikace
Webová aplikace
Něco jiného
WhatsApp icon